O MUZEUM

Dziś motocykle i samochody towarzyszą nam na codzień, lecz dawniej stanowiły dobra luksusowe i niedostępne dla wszystkich. Przygotuj się na wyjątkową podróż do czasów, kiedy motoryzacja posiadała indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Postaramy się przenieść Państwa w odległy czas początków polskiej motoryzacji , pionierskich konstrukcji lat trzydziestych, takich jak legendarny Sokół 1000, Fiat 508 z polskiego montażu a dla  amatorów luksusu w najczystszej postaci -  największa prezentowana w Polsce kolekcja samochodów Rolls&Royce i Bentley

SAMOCHODY
MOTOCYKLE
POJAZDY AMERYKAŃSKIE
POJAZDY POLSKIE

KILKA CIEKAWYCH FAKTÓW

0
ZORGANIZOWANYCH IMPREZ
0
PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW
0
WYJĄTKOWYCH EKSPONATÓW
0
ZADOWOLONYCH ZWIEDZAJĄCYCH

OFERTA MUZEUM

WYNAJEM POJAZDÓW

Większość naszych eksponatów to pojazdy zarejestrowane i sprawne technicznie. Poza udziałem w organizowanych przez nas eventach - rajdach pojazdów zabytkowych, często możecie je Państwo zobaczyć w produkcjach filmowych i telewizyjnych.

ZWIEDZANIE WROCŁAWIA ZABYTKOWYM POJAZDEM

Zapraszamy do odbycia wspaniałej podróży jednym z naszych wspaniałych eksponatów.

ZWIEDZANIE MUZEUM

W ZWIĄZKU Z NOWYMI ZASADAMI BEZPIECZEŃSTWA WPROWADZONYMI PRZEZ RZĄD ZWIĄZANYMI Z COVID-19, MUZEUM OBECNIE POZOSTAJE ZAMKNIĘTE  CENY BILETÓW: -Bilet Normalny - 15zł -Bilet Ulgowy - 10 zł (dzieci i młodzież do lat 15stu, emeryci i renciści) -Dzieci do lat 7 - bezpłatnie (w godzinach otwarcia muzeum, pod opieką osób dorosłych).  

SAMOCHODY DO ŚLUBU

Ekskluzywny Rolls-Royce czy amerykański krążownik szos lub samochód z okresu PRL-u? Takie pojazdy znajdą Państwo w ofercie ślubnej Muzeum Motoryzacji Topacz. Najstarszy z pojazdów został wyprodukowany w 1933 roku i jest to dostojny Rolls Royce. Najmłodszy to ekskluzywny i szybki Bentley z 2005 roku. W cenie każdego wynajmu: kierowca, paliwo. Czas wynajmu liczymy od momentu wyjazdu samochodów z garażu ( Muzeum Motoryzacji Topacz ) do powrotu do garażu.

PARTNERZY MUZEUM

MOTOCLASSIC 2020

ZLOT MOTOCLASSIC

W związku z rozwojem epidemii COVID-19 w Polsce tegoroczna edycja zlotu pojazdów zabytkowych MotoClassic Wrocław 2020 zostaje odwołana.

WYBRANE EKSPONATY

Przedstawiamy galerię naszych eksponatów

 

ZAMEK TOPACZ

Proponujemy Państwu noclegi w niezwykłym miejscu, w jednym z najpiękniejszych i wyróżniających się historycznym potencjałem zamku na Dolnym Śląsku. Zamek Topacz to hotel dla tych, którzy oprócz czterogwiazdkowego komfortu poszukują czegoś więcej.

To właśnie w Zamku Topacz, na Dolnym Śląsku pod Wrocławiem odnajdą Państwo wyjątkowo wygodne pokoje hotelowe, w pełni wyposażone centrum konferencyjne oraz wspaniale zaadaptowaną przestrzeń pozwalającą na zorganizowanie nie tylko branżowego szkolenia lub konferencji naukowej, ale również fantastycznego i niezapomnianego wesela.

TOPACZ MARINA

Jedyny taki adres we Wrocławiu. Widok na Odrę oraz Uniwersytet Wrocławski.

Komfort i prywatność: tylko 23 apartamenty w ofercie.

Wyjątkowa architektura.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Muzeum Motoryzacji Topacz
Ślęza ul. Główna 12
BIELANY WROCŁAWSKIE
55-040 KOBIERZYCE
without
http://muzeum.topacz.pl/wp-content/themes/yunik-installable/
http://muzeum.topacz.pl/
#EDB44D
style1
scroll
Loading posts...
#7F8181
on
none
loading
#7F8181
Sort Gallery
http://muzeum.topacz.pl/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
on
off
ENTER YOUR EMAIL HERE
on
off